Як часто ви гуляєте біля моря, щоб подихати його цілющим повітрям?
#західСонцяЛазурне
" ЧИМ КОРИСНЕ МОРСЬКЕ ПОВІТРЯ: ХІМІЧНИЙ СКЛАД
Сучасна бальнеологія вже давно знайшла відповіді на багато питань: користь морського повітря обумовлена наявністю в його складі великої кількості мінералів, які містяться у вигляді солей у воді. Вчені виявили в ній майже всю таблицю Менделєєва. При випаровуванні значна частина активних речовин переходить у повітря, підвищуючи ступінь його іонізації. Серед найбільш корисних для організму солей, такі леткі сполуки, як броміди, йодиди і хлориди натрію, калію, магнію і кальцію.
При випаровуванні води морське повітря насичується не тільки корисними мінералами, але й органічними сполуками, продуктами їх розкладу: вільним азотом, воднем, діоксидом вуглецю. Високий рівень іонізації створюється і за рахунок присутності в атмосфері значної кількості інертних газів: ксенону, неону, гелію і криптону.
Найцінніша і найкорисніша властивість морського повітря, яка обумовлює його сприятливий вплив на організм, - підвищений вміст кисню і озону. Таке повітря можна вважати свого роду антисептиком, адже в ньому немає місця хвороботворним бактеріям і алергенам (наприклад, пилу). Під час шторму, що супроводжується блискавками, в низьких шарах атмосфери над водною поверхнею формується широкий шар озону. Таким чином, користь морського повітря подвоюється, завдяки наявності природних мінералів і озону. Під впливом активних елементів інтенсифікуються обмінні процеси організму, збільшується кількість еритроцитів, що в свою чергу, позитивно позначається на імунітеті.
КОМУ НАЙБІЛЬШ КОРИСНЕ МОРСЬКЕ ПОВІТРЯ
Відпочинок на морському узбережжі стає відмінною профілактикою анемії та інших захворювань кровоносної системи. У даному випадку користь морського повітря полягає в тому, що негативно заряджені частинки проникають у стінки червоних кров'яних тілець, підвищуючи тим самим їх активність. Кровотік інтенсифікується, в результаті чого всі тканини й органи отримують достатню кількість кисню, необхідного для процесу метаболізму."
http://tursvit.info/chym-korysne-morske-povitrya/